MAYTONI spojka "L" - Příslušenství pro kolejnicový systém TRA002CL-11W
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TRA002CL-11W EAN: 4251110067858 Značka: MAYTONI
Popis produktu
MAYTONI spojka "L" pro kolejnicový systém UNITY, bílá
Kód / označení výrobce: TRA002CL-11W
Technické vlastnosti
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Rozměry: 95 x 95 x 20 mm
  • Montáž: vestavná
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Stupeň krytí: IP20
  • Třída ochrany: II
FAQ
  • Je spojka kompatibilní se všemi jednofázovými kolejnicemi systému UNITY?
    – Ano, je určena přímo pro tento systém.
  • Lze spojku použít i pro jiné tvary než pravý úhel?
    – Ne, tato spojka je určena pouze pro spojení kolejnic v pravém úhlu.
Technické parametry
Barva : bílá
Délka : 95 mm
Hmotnost : 70 g
Kolekce : Accessories for tracks
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Celkový příkon max. : 11 W
Šířka : 95 mm
Výška : 20 mm
Naposledy prohlížené
ASTRO stropní svítidlo Denver 40W G9 chrom 1038001
Může být u Vás 12. 6.
FARO TEN zlatá stolní lampa
FARO TEN zlatá stolní lampa
Může být u Vás 10. 6.
RENDL CADENZA pro tříokr. lištu černá 230V LED GU10 10W R13349
Může být u Vás 18. 5.
-70%
Akce
Výprodej vzorku Látkové svítidlo přisazené s difuzorem - AULIX
Skladem e-shop (1 ks)
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz