MAYTONI spojka L bílá pro kolejnicový systém TRA001CL-11W
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TRA001CL-11W EAN: 4251110038025 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Bílá L spojka pro kolejnicový systém MAYTONI TRA001CL-11W
Kód / označení výrobce: TRA001CL-11W
  • Materiál: plast
  • Rozměry: 70 x 70 x 17 mm
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Třída ochrany: II
  • Určeno pro jednofázový kolejnicový systém UNITY
FAQ
  • Je tato spojka vhodná pro všechny typy kolejnicových systémů?
    Ne, je určena pouze pro jednofázový systém UNITY.
  • Lze spojku použít i na stěnu?
    Ano, spojka je vhodná pro montáž na strop i stěnu podle potřeby instalace.
Technické parametry
Barva : bílá
Délka : 70 mm
Hmotnost : 55 g
Napětí / napájení : 220-240V
Celkový příkon max. : 11 W
Šířka : 70 mm
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
-12%
Akce
LED Stropní svítidlo Philips Mauve 31110/31/P0 2700K
Skladem e-shop (1 ks)
Energetický štítek
V Showroom
MAYTONI Stropní svítidlo Orign 3000K 27W MOD311CL-L27B3K
Může být u Vás 20. 5.
NORDLUX Dial nástěnné svítidlo bílá 2213371001
Skladem e-shop (1 ks)
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz