MAYTONI spojka bílá pro kolejnicový systém TRA001C-11W
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TRA001C-11W EAN: 4251110038353 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Bílá spojka pro kolejnicový systém MAYTONI TRA001C-11W
Kód / označení výrobce: MAYTONI spojka bílá pro kolejnicový systém TRA001C-11W
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Rozměry: 71 x 33 x 20 mm
  • Třída ochrany: II
FAQ
  • Lze spojku použít i v exteriéru? Ne, spojka má krytí IP20 a je určena pouze pro vnitřní použití.
Technické parametry
Barva : bílá
Délka : 71 mm
Hmotnost : 40 g
Napětí / napájení : 220-240V
Celkový příkon max. : 11 W
Šířka : 33 mm
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
-70%
Akce
HEITRONIC MECANO rohová spojka levá 2ks 21411
Skladem e-shop (1 ks)
Ideal Lux Lineární rozeta 5 světel 285689
Může být u Vás 25. 5.
Ideal Lux Zapuštěná rozeta 307121
Může být u Vás 25. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz