MAYTONI Nástěnné svítidlo Touch 3000K 10W MOD285WL-L10BS3K
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M MOD285WL-L10BS3K EAN: 4099776086024 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Elegantní nástěnné světlo MAYTONI Touch 3000K, 13 W, mosaz
Kód / označení výrobce: MAYTONI Nástěnné svítidlo Touch 3000K 10W MOD285WL-L10BS3K
Technické vlastnosti
  • Barva: mosaz
  • Materiál: kov
  • Výška: 480 mm
  • Šířka: 130 mm
  • Délka: 141 mm
  • Světelný tok: 800 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Stmívatelné: ano (4 úrovně jasu přes dotykový senzor)
  • Vyzařovací úhel: 360°
  • Stupeň krytí: IP20 (vhodné pro interiér)
  • Index podání barev: CRI 80
  • Příkon: 13 W
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Životnost: 50 000 h
  • Typ ovládání: dotykový senzor na těle světla
FAQ
Technické parametry
Barva : mosaz
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 141 mm
Hmotnost : 1100 g
Kolekce : Touch
Materiál : kov / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Šířka : 130 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : design / moderní
Světelný tok celkový : 900 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : B
Tvar / motiv : koule / vícečetný
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 360 °
Výška : 480 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
MAYTONI Stropní svítidlo Focus Design C034CL-01W
Může být u Vás 21. 5.
OSMONT 30050 límec mosaz pro AURA 6
Může být u Vás 25. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz