MAYTONI Nástěnné svítidlo Touch 3000K 10W MOD285WL-L10B3K
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M MOD285WL-L10B3K EAN: 4099776086017 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Moderní nástěnné světlo MAYTONI Touch 3000K s dotykovým ovládáním
Kód / označení výrobce: MOD285WL-L10B3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Příkon: 13 W
  • Světelný tok: 800 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: 80 CRI
  • Stupeň krytí: IP20 (vhodné do interiéru)
  • Rozměry: výška 480 mm, šířka 130 mm, délka 141 mm
  • Materiál: kov, sklo
  • Barva: černá
  • Dotykové ovládání na těle světla
  • Stmívatelné ve čtyřech krocích
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Životnost: 50 000 h
  • Záruka: 3 roky
FAQ
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 141 mm
Hmotnost : 1100 g
Kolekce : Touch
Materiál : kov / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Šířka : 130 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : design / moderní
Světelný tok celkový : 900 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : B
Tvar / motiv : koule / vícečetný
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 360 °
Výška : 480 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz