MAYTONI Nástěnné svítidlo Share 3000K 12W IP 54 O443WL-L12GF3K
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M O443WL-L12GF3K EAN: 4099776083306 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Venkovní nástěnné světlo MAYTONI Share 3000K 12W IP54
Kód / označení výrobce: O443WL-L12GF3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 1200 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 108°
  • Stupeň krytí: IP54
  • Materiál: hliník, akryl
  • Barva: grafitová
  • Rozměry: 192 x 162 x 60 mm
  • Index podání barev: 80 CRI
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Životnost: 50 000 h
  • Energetická třída: G
FAQ
  • Lze světlo stmívat? Ne, toto světlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 192 mm
Hmotnost : 757 g
Kolekce : Share
Materiál : hliník / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Šířka : 162 mm
Stupeň krytí : IP54
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 1200 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 108 °
Výška : 60 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
EGLO Stropní svítidlo CALLIERA 901225
Může být u Vás 27. 5.
-70%
Akce
Výprodej vzorku Látkové svítidlo přisazené s difuzorem - AULIX
Skladem e-shop (1 ks)
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz