MAYTONI Nástěnné svítidlo Nami 2700K 6W MOD400WL-L5W2.7K
Skladem e-shop (1 ks)
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M MOD400WL-L5W2.7K EAN: 4099776161844 Značka: MAYTONI
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Designové nástěnné světlo MAYTONI Nami 2700K 6W
Kód / označení výrobce: MOD400WL-L5W2.7K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Příkon: 6 W
  • Světelný tok: 100 lm
  • Teplota chromatičnosti: 2700 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 180°
  • Průměr: 400 mm
  • Výška: 80 mm
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Není stmívatelné
  • Třída ochrany: II
  • Záruka: 3 roky
FAQ
  • Je světlo vhodné jako hlavní osvětlení místnosti?
    Ne, díky nízkému světelnému toku je určeno především pro dekorativní nebo orientační osvětlení.
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, toto světlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 1000 g
Kolekce : Nami
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 6 W
Průměr : 400 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 100 lm
Teplota barvy : 2700 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 180 °
Výška : 80 mm
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
Segula 55770 LED rustika 24V zlatá E27 6 W (38 W) 440 Lm 1900 K
Může být u Vás 3. 6.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz