MAYTONI Nástěnné svítidlo Lot 3000K 10W IP 65 O428WL-L10GF3K
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M O428WL-L10GF3K EAN: 4099776058687 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Venkovní nástěnné světlo MAYTONI Lot 3000K 10W IP65 grafit
Kód / označení výrobce: O428WL-L10GF3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Příkon: 10 W
  • Světelný tok: 350 lm
  • Teplota světla: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 150°
  • Stupeň krytí: IP65 (vhodné pro venkovní použití)
  • Materiál: hliník, sklo
  • Barva: grafitová
  • Rozměry: délka 300 mm, šířka 120 mm, výška 55 mm
  • Životnost: 50 000 h
  • Napětí: AC 110–240 V
  • Index podání barev: 80 CRI
  • Nelze stmívat
FAQ
  • Je světlo vhodné i do deště nebo na nechráněné místo?
    Ano, díky krytí IP65 je odolné vůči vodě i prachu a je vhodné pro venkovní použití.
  • Lze světlo připojit na běžnou domácí elektroinstalaci?
    Ano, světlo je určeno pro napětí AC 110–240 V a je vhodné pro standardní elektroinstalace.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 300 mm
Hmotnost : 1250 g
Kolekce : Lot
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Šířka : 120 mm
Stupeň krytí : IP65
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 350 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : F
Tvar / motiv : hranatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 150 °
Výška : 55 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz