MAYTONI Nástěnné svítidlo Jack-stone MOD314WL-L13N3K
Může být u Vás 22. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M MOD314WL-L13N3K EAN: 4251110033273 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Designové nástěnné světlo Maytoni Jack-stone v niklovém provedení
Kód / označení výrobce: MAYTONI Nástěnné svítidlo Jack-stone MOD314WL-L13N3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
  • Barva: nikl
  • Materiál: nerezová ocel
  • Výška: 371 mm
  • Šířka: 790 mm
  • Délka: 74 mm
  • Světelný tok: 550 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Příkon: 13 W
  • Stupeň krytí: IP20
  • Energetická třída: G
  • Není stmívatelné
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Životnost: 50 000 h
  • Záruka: 3 roky
FAQ
  • Je světlo vhodné jako hlavní osvětlení místnosti?
    Ne, světelný tok 550 lm je vhodný spíše pro dekorativní nebo orientační osvětlení.
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, toto světlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : matný nikl
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 74 mm
Hmotnost : 3130 g
Kolekce : Jack-stone
Materiál : ocel
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 3
Celkový příkon max. : 13 W
Šířka : 790 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : design
Světelný tok celkový : 550 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : neobvyklý / vícečetný
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 371 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
Deko-Light rohový profil AV-05-12 970551
Může být u Vás 25. 5.
MAYTONI LED driver TRIAC bílá PSL-TR40-300mA-DE
Může být u Vás 22. 5.
NORDLUX T-spojka levá lištový systém černá 86069903
Může být u Vás 5. 6.
Sylvania STARTER FS-22 5410288244334
Může být u Vás 19. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz