MAYTONI Nástěnné svítidlo Calipso GU10x2 10W IP 20 C106WL-02-GU10-W
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C106WL-02-GU10-W EAN: 4099776124481 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Moderní nástěnné světlo MAYTONI Calipso GU10, bílé provedení
Kód / označení výrobce: C106WL-02-GU10-W
Technické vlastnosti
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Patice: 2x GU10
  • Maximální výkon: 2x 10 W
  • Stupeň krytí: IP20 (vhodné pro interiér)
  • Rozměry: výška 200 mm, šířka 56 mm, délka 70 mm
  • Třída ochrany: II
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Hmotnost: 0,38 kg
FAQ
  • Jaký typ žárovek je vhodný pro toto světlo? - Svítidlo je kompatibilní se standardními žárovkami GU10 do 10 W.
Technické parametry
Barva : bílá
Hmotnost : 380 g
Patice : GU10
Počet světelných zdrojů : 2
Celkový příkon max. : 20 W
Průměr : 56 mm
Šířka : 70 mm
Tvar / motiv : válec
Výška : 200 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz