MAYTONI Nástěnné svítidlo Brick 3000K 10W IP 54 O436WL-L10GF3K
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M O436WL-L10GF3K EAN: 4099776082903 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Venkovní nástěnné světlo MAYTONI Brick 3000K 10W IP54
Kód / označení výrobce: O436WL-L10GF3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Orientační velikost osvětleného prostoru
Technické vlastnosti
  • Výkon: 10 W
  • Světelný tok: 1100 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 109°
  • Stupeň krytí: IP54
  • Materiál: hliník a plast
  • Barva: grafitová
  • Rozměry: 180 x 90 x 90 mm
  • Index podání barev: CRI 80
  • Napětí: AC 100–260 V
  • Provozní teplota: -40 až +50 °C
  • Životnost: 50 000 h
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Je světlo vhodné do deště? Ano, díky krytí IP54 je chráněno proti prachu a stříkající vodě.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 180 mm
Hmotnost : 710 g
Kolekce : BRICK
Materiál : hliník / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Šířka : 90 mm
Stupeň krytí : IP54
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 1100 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : hranatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 109 °
Výška : 90 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
EGLO Stojací lampa CANNIGIONA EGLO 31234
Může být u Vás 28. 5.
EGLO Stropní svítidlo FRANIA 98447
Může být u Vás 28. 5.
FARO COTTON RCT horizontální nástěnná lampa, béžová, 2L
Může být u Vás 11. 6.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz