MAYTONI Nástěnné svítidlo Brick 3000K 10W IP 54 O436WL-L10GF3K1
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M O436WL-L10GF3K1 EAN: 4099776082897 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Venkovní nástěnné světlo MAYTONI Brick 3000K 10W IP54
Kód / označení výrobce: O436WL-L10GF3K1
Orientační velikost osvětleného prostoru
  • Světelný tok: 1100 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Příkon: 10 W
  • Krytí: IP54 (odolné proti prachu a stříkající vodě)
  • Materiál: hliník a plast
  • Barva: grafitová
  • Možnost horizontální i vertikální montáže
  • Vyzařovací úhel: 109°
  • Rozměry: výška 180 mm, šířka 70 mm, délka 90 mm
  • Napětí: AC 100–260 V
  • Stupeň ochrany: třída 1
  • Životnost: 50 000 h
  • Energetická třída: G
  • Index podání barev: CRI 80
  • Provozní teplota: -40...+50°C
CRI : 80 Ra
Délka : 90 mm
Hmotnost : 600 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Šířka : 70 mm
Stupeň krytí : IP54
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 1100 lm
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 109 °
Výška : 180 mm
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
EMOS Zásuvka nástěnná, bílá, IP54 1950010205
Může být u Vás 21. 5.
PAULMANN Linion příslušenství rovný kryt bílá 1000x36mm
Může být u Vás 25. 5.
Energetický štítek
PAULMANN MaxLED 250 RGBW Strip bez krytí 2,5m 17W 798.66
Může být u Vás 25. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz