MAYTONI Nástěnné svítidlo Badd 3000K 10W IP 54 O454WL-L10GF3K
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M O454WL-L10GF3K EAN: 4099776083832 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Venkovní nástěnné světlo MAYTONI Badd 3000K 10W IP54
Kód / označení výrobce: O454WL-L10GF3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Příkon: 10 W
  • Světelný tok: 700 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Stupeň krytí: IP54
  • Materiál: hliník, akryl
  • Barva: grafitová
  • Rozměry: 200 x 100 x 70 mm
  • Vyzařovací úhel: 148°
  • Index podání barev: CRI 80
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Provozní teplota: -40 až +50 °C
  • Životnost: 50 000 h
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Lze světlo stmívat? Ne, tento model není stmívatelný.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 200 mm
Hmotnost : 520 g
Kolekce : Badd
Materiál : hliník / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Šířka : 100 mm
Stupeň krytí : IP54
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 700 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : hranatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 148 °
Výška : 70 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz