MAYTONI Nástěnné svítidlo Axis MOD106WL-L16B3K
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M MOD106WL-L16B3K EAN: 4251110050324 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Moderní nástěnné světlo Maytoni Axis 16W, 3000K, černé
Kód / označení výrobce: MAYTONI Nástěnné svítidlo Axis MOD106WL-L16B3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Příkon: 16 W
  • Světelný tok: 1400 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 360°
  • Index podání barev: CRI 80
  • Rozměry: výška 630 mm, šířka 90 mm, délka 85 mm, průměr 30 mm
  • Materiál: hliník, akryl
  • Barva: černá
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Životnost: 50 000 h
  • Záruka: 3 roky
FAQ
  • Lze světlo stmívat? Tento model není stmívatelný, poskytuje stabilní intenzitu světla.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Hmotnost : 530 g
Kolekce : Axis
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 16 W
Průměr : 30 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 1400 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : podlouhlý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 360 °
Výška : 630 mm
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
ACA Lighting Crystal stropní svítidlo AD2012005C
Může být u Vás 22. 5.
ACA Lighting Decoled LED stropní svítidlo V27LEDC80WH
Může být u Vás 22. 5.
CENTURY Koncovka Bílá
CENTURY Koncovka Bílá
F
LEDVANCE LED CLASSIC P 4.9W 827 FR E14 4099854049385
Může být u Vás 25. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz