MAYTONI Nástěnné svítidlo Artisan GU10x2 10W IP 20 C080WL-02-GU10-MG
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M C080WL-02-GU10-MG EAN: 4099776082477 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Nástěnné světlo MAYTONI Artisan GU10, matná zlatá, 2x10W
Kód / označení výrobce: C080WL-02-GU10-MG
Technické vlastnosti
  • Patice: 2x GU10
  • Maximální výkon: 2x 10 W
  • Materiál: hliník
  • Barva: matná zlatá
  • Stupeň krytí: IP20 (vhodné pouze do interiéru)
  • Rozměry: výška 200 mm, šířka 54 mm, délka 67 mm
  • Třída ochrany: II
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Svítidlo není stmívatelné
FAQ
  • Lze do svítidla použít LED žárovky? – Ano, svítidlo je kompatibilní se všemi světelnými zdroji s paticí GU10 do maximálního výkonu 10 W na jednu žárovku.
Technické parametry
Barva : zlatá
Hmotnost : 300 g
Kolekce : Artisan
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : GU10
Počet světelných zdrojů : 2
Celkový příkon max. : 20 W
Průměr : 54 mm
Šířka : 67 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Tvar / motiv : válec
Výška : 200 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : PAR16
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz