MAYTONI koncovka bílá pro kolejnicový systém TRA001EC-11W
Může být u Vás 15. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TRA001EC-11W EAN: 4251110050904 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Bílá koncovka pro kolejnicový systém MAYTONI TRA001EC-11W
Kód / označení výrobce: TRA001EC-11W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
  • Barva: bílá
  • Materiál: plast
  • Rozměry: 23 x 23 x 38 mm
  • Určeno pro jednookruhový kolejnicový systém UNITY
  • Snadná montáž
  • Hmotnost: 0,03 kg
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je tato koncovka kompatibilní i s jinými kolejnicovými systémy?
    Ne, je určena pouze pro systém UNITY.
  • Jak se koncovka instaluje?
    Koncovka se jednoduše nasadí na konec kolejnice bez nutnosti nářadí.
Technické parametry
Barva : bílá
Délka : 38 mm
Hmotnost : 15 g
Kolekce : Accessories for tracks
Materiál : plast
Napětí / napájení : 220-240V
Celkový příkon max. : 11 W
Šířka : 23 mm
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
Ecolite Náhradní čočka s rozptylem 90° HB03-LENS90
Může být u Vás 22. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz