MAYTONI flexibilní spojka bílá pro kolejnicový systém TRA001CF-11W
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TRA001CF-11W EAN: 4251110092812 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Flexibilní spojka bílá pro kolejnicový systém MAYTONI TRA001CF-11W
Kód / označení výrobce: TRA001CF-11W
  • Materiál: plast
  • Délka: 280 mm
  • Šířka: 35 mm
  • Výška: 20 mm
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Stupeň krytí: IP20
  • Montáž: povrchová
  • Hmotnost: 0,1 kg
  • Třída ochrany: II
Barva : bílá
Délka : 280 mm
Hmotnost : 200 g
Napětí / napájení : 220-240V
Celkový příkon max. : 11 W
Šířka : 35 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz