LUCIS stropní svítidlo ELIOS 6,6W LED 3000K akrylátové sklo S7.K3.E120.45M DALI2 DALI
Může být u Vás 10. 6.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/lucis
Kód: S7.K3.E120.45M DALI2 Značka: LUCIS
Popis produktu
LUCIS ELIOS – Moderní stropní svítidlo s dokonalou funkcionalitou a designem
Stropní svítidlo LUCIS ELIOS 6,6 W LED 3000K představuje špičkové řešení pro moderní interiéry, kde je kladen důraz na čistý design, vysokou účinnost a dlouhou životnost. Je ideální volbou do obytných prostor, kanceláří, hotelů i komerčních interiérů, kde vynikne jak samostatně, tak v sestavách.
Minimalistický vzhled, maximální efekt
  • Kompaktní rozměry: Průměr 120 mm, výška pouze 63 mm – vhodné i do nízkých stropů.