LUCIS stropní svítidlo ELIOS 15,5W LED 3000K akrylátové sklo S7.K1.E220.41M DALI2 DALI
Může být u Vás 10. 6.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/lucis
Kód: S7.K1.E220.41M DALI2 EAN: 8595584762786 Značka: LUCIS
Popis produktu
LUCIS ELIOS – Moderní stropní LED svítidlo s precizním designem a dokonalým světlem
Klíčové vlastnosti svítidla LUCIS ELIOS
  • Výkon: 15,5 W, světelný tok 1980 lm
  • Barva světla: Teplá bílá (3000K), příjemná atmosféra
  • Stmívatelné: Ano, pomocí systému DALI2
  • Materiály: Akrylátové sklo a kvalitní hliník – vysoká odolnost, snadná údržba
  • Rozměry: Průměr 220 mm, výška 63 mm – kompaktní, vhodné i do nižších stropů