LUCIS nástěnné svítidlo IZAR I 20,9W LED 3000K akrylátové sklo bílá I1.L1.600.92
Může být u Vás 11. 6.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/lucis
Kód: I1.L1.600.92 EAN: 8595584720212 Značka: LUCIS
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
LUCIS nástěnné svítidlo IZAR I 20,9 W LED 3000K – Moderní elegance a maximální funkčnost
Hlavní přednosti svítidla LUCIS IZAR I
  • Vysoký světelný výkon – 2230 lm při příkonu 20,9 W zaručuje dostatek světla pro každodenní činnosti.
  • Špičková životnost – až 50 000 hodin provozu bez nutnosti výměny světelného zdroje.
Technické parametry
  • Typ: nástěnné svítidlo
  • Příkon: 20,9 W
  • Světelný tok: 2230 lm
  • Barva světla: 3 000 K (teplá bílá)
  • Rozměry: 600 × 80 × 40 mm (d × š × v)
  • Materiál: akrylátové sklo / ocelový plech, barva: bílá
  • Životnost: až 50 000 h
  • Hmotnost: 1 400 g
  • Napětí: 230 V
  • Ochrana: IP20
  • Stmívatelné: ne
  • Světelný zdroj: integrovaný LED (včetně)
  • Záruka: 5 let
Doporučení architekta
Trust badges & garance
  • Životnost LED: 50 000 h
  • Záruka: 5 let
  • Certifikace: CE
FAQ – Často kladené otázky
  • Lze svítidlo stmívat?
  • Je možné použít svítidlo v koupelně?
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 600 mm
Hmotnost : 1400 g
Kolekce : IZAR I
Materiál : plast / plech
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 20.9 W
Stupeň krytí : IP20
Styl : design
Světelný tok celkový : 2230 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : hranatý / podlouhlý
Typ zdroje : LED
Výška : 40 mm
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 50000 h
Značka : LUCIS
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz