| Při nákupu nad 3 ks sleva 3% | Cena po slevě 759,20 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 743,50 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 727,90 Kč bez DPH / ks |
Výška: 74 mm, Hmotnost: 100g, Průměr: 162mm, UGR: <19, Materiál: plast, Barva: chrom
| Barva : | chrom |
| Funkce : | UGR |
| Hmotnost : | 100 g |
| Materiál : | plast |
| Průměr : | 162 mm |
| Tvar / motiv : | kulatý |
| Výška : | 74 mm |
| Značka : | LED2 |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: