LED2 1240441D Stropní svítidlo HULK 120 DALI/PUSH DIM 40W 4000K UGR šedá
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/led2
Kód: LED2 1240441D EAN: 8585054429844 Značka: LED2
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
LED2 HULK 120 DALI/PUSH DIM 40W 4000K – Prachotěsné stropní svítidlo pro náročné prostředí
Hlavní přednosti svítidla LED2 HULK 120
Technické parametry
  • Rozměry: 1200 × 77 × 75 mm
  • Příkon: 40 W
  • Barva světla: 4000 K (neutrální bílá)
  • Světelný tok: 5600 lm
  • Materiál: Polykarbonát
  • Barva těla: Šedá (RAL 7038)
  • Napájení: 220–240 V AC, 50–60 Hz
  • Hmotnost: 1,3 kg
  • Stupeň krytí: IP65
  • Odolnost IK: IK08
  • Ovládání: DALI/PUSH DIM
Doporučení a použití
Trust badges & garance
  • Certifikace: CE
  • Odolnost: IK08
  • Krytí: IP65 – prachotěsné a voděodolné
FAQ
  • Lze svítidlo ovládat běžným vypínačem?
  • Je toto svítidlo vhodné do prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí?
Technické parametry
Barva : šedá
Barva světla : studená bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 1200 mm
Funkce : DALI
Hmotnost : 1500 g
Kolekce : HULK
Materiál : plast
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 40 W
Proud : 350 mA
Šířka : 77 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP65
Světelný tok celkový : 5600 lm
Teplota barvy : 4000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 160 °
Výška : 75 mm
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 50000 h
Značka : LED2
Pro prostor o velikosti : <20 m2
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
LED2 1240441 Stropní svítidlo HULK 120 22-40W 4000K UGR šedá
Může být u Vás 14. 5.
OSRAM XENARC D4S COOL BLUE INTENSE Next Gen 66440CBN, 35W, P32d-5
Může být u Vás 20. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz