KOHL LIGHTING FLEX PRO 20 20 W/M 2700K K55002.CC.27K.20
Může být u Vás 27. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/kohl-lighting
Kód: K55002.CC.27K.20 EAN: 8435466122287 Značka: KOHL LIGHTING
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Světelný zdroj: LED, Příkon: 20W/m, Teplota barvy: 2700K, Světelný tok: 1400 lm/m, Rozměry: délka 5000mm, Výstup: 24V, IP krytí: IP20, Světelný zdroj: LED, Příkon: 20W/m, Výstup: konstantní napětí 24V, Třída ochrany: II, Energetická třída: A+, CRI: ?90, Použití: pouze interiér, Záruka: 3 roky, Expedice od výrobce: 48h, Certifikáty: CE, Stříhatelné po: 10 cm, Recyklace: ve sběrných centrech
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 5000 mm
Náhrada za : 500 W
Materiál : plast
Napětí / napájení : 24V DC
Počet LED na 1 metr : 60
Celkový příkon max. : 100 W
Šířka : 10 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 7000 lm
Teplota barvy : 2700 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : LED pásek
Typ zdroje : LED
Určení : hlavní osvětlení
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : KOHL LIGHTING
Třída ochrany : II
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
FARO LED žárovka G45 E14 matná 4,5W 2700K DIM
Může být u Vás 10. 6.
MAYTONI lustr Basfor DIA100-CL-03-G
Může být u Vás 20. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz