HUDSON VALLEY nástěnné svítidlo PERSIS ocel/textil staromosaz/bílá E14 1x60W 2300-AGB-CE
Může být u Vás 27. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: HVLG 2300-AGB-CE EAN: 0806134029890 Značka: HUDSON VALLEY
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Výška: 500.4 mm, Šířka: 146.1mm, Délka: 165.1 mm, Ochrana IP: IP20, Příkon sv. zdroje: 60W, Celkový příkon: 60W, Napětí: 220-240V, Patice: E14, Vč. světelného zdroje: ne, Materiál: ocel/textil, Barva: staromosaz/bílá, Kolekce: PERSIS, Počet světelných zdrojů: 1
Technické parametry
Barva : bílá / staromosaz
Délka : 165.1 mm
Kolekce : PERSIS
Materiál : ocel / textil
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E14
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 60 W
Šířka : 146.1 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : design / hotel, restaurace / klasický
Tvar / motiv : kónický
Výška : 500.4 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : svíčka
Značka : HUDSON VALLEY
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
FARO POMO nástěnná lampa, tmavě šedá
Může být u Vás 10. 6.
GLOBO TOAY 541010-4 Stropní svítidlo
Může být u Vás 27. 5.
LEDVANCE DL SURFACE IP65 DN 90 P 15W 840 36D BK 4058075768918
Může být u Vás 25. 5.
PAULMANN Spotlight Zyli IP44 GU10 230V max. 10W černá mat
Může být u Vás 25. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz