| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 6,38 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 6,24 EUR bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 20 ks sleva 10% | Cena po slevě 6,04 EUR bez DPH / ks |
Zavěste si do interiéru originální vánoční hvězdu EMOS a proměňte svůj domov v útulné sváteční místo. Tato dekorace je vyrobena z kvalitního papíru v kombinaci s bavlnou a její střed je zdobený zlatými třpytkami, které nádherně odrážejí světlo. Průměr hvězdy 60 cm z ní činí dominantní prvek každé místnosti.
Díky přívodnímu kabelu o délce 3,2 metru můžete hvězdu pohodlně zavěsit do okna, na lustr, rám dveří nebo jinam dle libosti. Hvězda je vybavena paticí E14, proto si můžete zvolit žárovku s požadovanou barvou světla a vytvořit tak atmosféru přesně dle svých představ. Složení je velmi jednoduché - stačí utáhnout šňůrku a hvězda je připravena k použití.
Vánoční hvězda EMOS vyniká nejen svým designem, ale také snadnou manipulací a univerzálním využitím. Jemné děrování v papíru zajišťuje krásné efekty světla, které vytvoří pohádkovou atmosféru ve vašem obýváku, ložnici či dětském pokoji. Ideální volba pro všechny, kdo chtějí vytvořit nezapomenutelné Vánoce.
| Barva : | bílá |
| Délka : | 600 mm |
| Délka přívodního kabelu : | 3200 mm |
| Materiál : | papír |
| Napájecí kabel součástí : | ano |
| Napětí / napájení : | 220-240V |
| Patice : | E14 |
| Počet světelných zdrojů : | 1 |
| Celkový příkon max. : | 5 W |
| Stupeň krytí : | IP20 |
| Tvar / motiv : | hvězda |
| Určení : | vnitřní osvětlení |
| Zdroj světla součástí : | ne |
| Průměrná životnost : | 10000 h |
| Značka : | EMOS |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: