Ecolite SMD panel 45W, 29.5x119.5cm, 4000K, IP20, 4800lm, bílý LED-GPL44/B-45/UGR/BI
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/ecolite
Kód: LED-GPL44/B-45/UGR/BI EAN: 8590849530841 Značka: Ecolite
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 1195 mm
Funkce : UGR
Materiál : hliník / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Celkový příkon max. : 45 W
Šířka : 295 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 4800 lm
Teplota barvy : 4000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 140 °
Výška : 9 mm
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : ECOLITE
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz