Ecolite SMD panel 22,5x22,5cm 18W CCT IP44 1550lm LED-WSQ-CCT/18W/BI
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/ecolite
Kód: LED-WSQ-CCT/18W/BI EAN: 8590849536089 Značka: Ecolite
Popis produktu
Moderní vestavné LED svítidlo pro univerzální osvětlení
Hlavní výhody produktu
  • Technologie SMD LED: Zajistí rovnoměrné a vysoce účinné osvětlení se spotřebou pouze 18 W.
  • Vysoký světelný tok: 1550 lumenů poskytuje dostatek světla pro většinu místností.
  • Součástí balení: Napájecí zdroj (driver) pro okamžitou instalaci a použití.
Technické parametry
  • Rozměry: 22,5 x 22,5 cm
  • Výkon: 18 W
  • Světelný tok: 1550 lm
  • Krytí: IP44
  • Teplota chromatičnosti: CCT přepínání (teplá, neutrální, studená bílá)
  • Materiál: hliník, plast
  • Montáž: vestavné, pružinový úchyt
  • Driver: součástí balení
Inspirace a varianty
Proč zvolit Ecolite SMD panel?
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá / studená denní bílá / teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 225 mm
Funkce : CCT
Materiál : hliník / plast
Montážní hloubka : 20 mm
Montážní otvor : 205x205 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 18 W
Šířka : 225 mm
Stupeň krytí : IP44
Světelný tok celkový : 1550 lm
Teplota barvy : 3000 K / 4000 K / 6000 K
Tvar / motiv : hranatý
Typ zdroje : LED
Výška : 12 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz