Ecolite SMD modul kruh 15.5cm, 16W, 2700K, IP20, 1420Lm LED-MZ-16W/2700
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/ecolite
Kód: LED-MZ-16W/2700 EAN: 8590849526240 Značka: Ecolite
Technické parametry
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Napětí / napájení : 220-240V
Celkový příkon max. : 16 W
Průměr : 155 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 1420 lm
Teplota barvy : 2700 K
Energetická třída : F
Tvar / motiv : LED modul
Typ zdroje : LED
Výška : 23 mm
Průměrná životnost : 30000 h
Naposledy prohlížené
EGLO Stropní svítidlo MASERLO 2 99541
Může být u Vás 27. 5.
GLOBO MILLEY 15560H Závěsné svítidlo
Může být u Vás 28. 5.
Odsavač par CH 100 hnědý, 50cm, odtah levý
Může být u Vás 20. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz