Ecolite SMD kruh 30cm,12/18/24W,CCT,2565lm,bílá WPCB2-24W/BI
Může být u Vás 22. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/ecolite
Kód: WPCB2-24W/BI EAN: 8590849534832 Značka: Ecolite
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Stropní LED svítidlo Ecolite SMD kruh 30 cm, 12/18/24W, CCT, 2565 lm, bílá – LEXA WPCB2-24W/BI
Univerzální osvětlení s možností individuálního nastavení
Hlavní přednosti produktu
  • Nastavitelný výkon: Pomocí DIP přepínače jednoduše zvolíte výkon 12 W, 18 W nebo 24 W podle aktuální potřeby a velikosti prostoru.
  • Vysoký světelný tok: Až 2565 lm zajišťuje dostatečné osvětlení i větších prostor.
  • Moderní, čistý design: Matná bílá barva a minimalistický vzhled se hodí do všech typů interiérů.
Technické parametry
  • Průměr: 30 cm
  • Výkon: 12/18/24 W (nastavitelný DIP přepínačem)
  • Světelný tok: až 2565 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K / 4000 K / 6000 K (nastavitelná)
  • Barva: bílá
  • Možnost montáže: přisazená (šroubování) nebo zápustná (pružinky)
  • Snadné připojení: vestavěná svorkovnice
  • Typ zdroje: SMD LED
Inspirace pro použití
Snadná instalace – maximální komfort
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá / studená denní bílá / teplá bílá
CRI : 80 Ra
Funkce : CCT / předvolba intenzity
Materiál : plast
Montážní hloubka : 70 mm
Montážní otvor : 65-240 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 24 W
Průměr : 300 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 2565 lm
Teplota barvy : 3000 K / 4000 K / 6000 K
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Výška : 17 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : ECOLITE
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz