Ecolite LED T8 G13 18W 1850lm 4000K 120cm sklo jednostranné napájení LEDTUBE-S-120/18W/4000/1
Skladem e-shop (1 ks)
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/ecolite
Kód: LEDTUBE-S-120/18W/4000/1 EAN: 8590849536614 Značka: Ecolite
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Rozměry: 121,4 x ?2,6cm, Napájení [V]: 220-240, Max. výkon [W]: 18, Barva světla: bílá, Teplota chromatičnosti [K]: 4200, Patice/objímka: G13 (otočná), Průměr trubice / typ: 26mm / T8, Stmívání: NE, Materiál: sklo, Barva produktu: bílá, Index podání barev [Ra]: 80, Světelný tok [lm]: 1850, Životnost [h]: 20000
Technické parametry
Barva světla : studená bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 1200 mm
Náhrada za : 36 W
Funkce : provoz na tlumivce se startérem
Materiál : sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : G13
Celkový příkon max. : 18 W
Průměr : 26 mm
Světelný tok celkový : 1850 lm
Teplota barvy : 4200 K
Tvar / motiv : lineární zářivka
Typ zdroje : LED
Průměrná životnost : 20000 h
Značka : ECOLITE
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz