Ecolite LED svítidlo stropní kruh 36W 40cm 3060lm CCT IP44 bílá WML400-CCT/36W/BI
Může být u Vás 22. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/ecolite
Kód: WML400-CCT/36W/BI EAN: 8590849538540 Značka: Ecolite
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá / studená denní bílá / teplá bílá
CRI : 80 Ra
Funkce : CCT
Materiál : plast
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 36 W
Průměr : 400 mm
Stupeň krytí : IP44
Světelný tok celkový : 3060 lm
Teplota barvy : 3000 K / 4000 K / 6000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Výška : 70 mm
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : ECOLITE
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz