Ecolite LED stropní svítidlo 12W 1200lm 4000K IP44 bílý lem W3094-12W/BI
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/ecolite
Kód: W3094-12W/BI EAN: 8590849536553 Značka: Ecolite
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Ecolite LED stropní svítidlo LUKY 12W 1200lm 4000K IP44 bílý lem
Moderní a efektivní osvětlení pro každodenní použití
Výhody a vlastnosti svítidla
  • Úsporný LED zdroj – příkon pouze 12 W při světelném toku 1200 lm zajistí dostatečné osvětlení s minimálními provozními náklady.
  • Odnímatelný boční kryt – umožňuje upravit vyzařovací úhel svítidla dle vašich požadavků.
  • Dlouhá životnost – až 25 000 hodin provozu bez nutnosti výměny zdroje.
Technické parametry
  • Rozměry: 25 x 25 x 6,3 cm
  • Vstupní napětí: 220–240 V
  • Max. příkon: 12 W
  • Světelný tok: 1200 lm
  • Barva světla: neutrální bílá (4000 K)
  • Index podání barev (CRI): Ra ≥ 80
  • Materiál: plast
  • Barva produktu: bílá
  • Stupeň krytí: IP44
  • Třída ochrany: II
  • Typ zdroje: LED SMD
  • Životnost: 25 000 h
  • Pohybový senzor: ne
Ideální volba pro vás
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 250 mm
Materiál : plast
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Šířka : 250 mm
Stupeň krytí : IP44
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 1200 lm
Teplota barvy : 4000 K
Tvar / motiv : hranatý
Typ zdroje : LED
Výška : 63 mm
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 25000 h
Značka : ECOLITE
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz