Ecolite LED reflektor 70W 4000K 8900lm IP65 3x adpt. RMLED-70W/BAT
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/ecolite
Kód: RMLED-70W/BAT EAN: 8590849541144 Značka: Ecolite
Popis produktu
Rozměry: cm, Napájení [V]: 18V DC, Max. výkon [W]: 70, Materiál: hliník, sklo, Barva produktu: černá, oranžová, Pohybový senzor: ne, Barva světla: bílá, Teplota chromatičnosti [K]: 4000, Kabel: ne, Stupeň krytí IP: 65, Třída ochrany: III, Světelný tok [lm]: 8900, Typ zdroje: LED SMD, Vyzařovací úhel: 120°, Baterie: BOSCH/DEWALT/MAKITA/MIWAUKEE, Životnost [h]: 30000
Technické parametry
Barva : černá / oranžová
Barva světla : studená bílá
CRI : 80 Ra
Funkce : nabíjecí / přenosný
Materiál : hliník / sklo
Napětí / napájení : baterie
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 70 W
Stupeň krytí : IP65
Světelný tok celkový : 8900 lm
Značka : ECOLITE
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
AZzardo AZ2323 závěsné svítidlo Izza 3 šedá
Může být u Vás 27. 5.
OSRAM MR16 64620 150W 15V GZ6.35
Skladem e-shop (67 ks)
Energetický štítek
Rabalux stropní svítidlo Ceilo LED 38W CCT DIM 3083
Může být u Vás 21. 5.
Zásuvka 5P 16A/400 IP44 nástěnná
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz