Ecolite LED pásek, SMD2835, 1200lm/m, IP20, 25m, 8mm DX-60SMD-4100/25M
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/ecolite
Kód: DX-60SMD-4100/25M EAN: 8590849526714 Značka: Ecolite
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Ecolite LED pásek SMD2835, 1200 lm/m, 25 m – Profesionální řešení pro moderní osvětlení
Hlavní vlastnosti produktu
  • Délka pásku: 25 m – vhodný i pro velké projekty
  • Šířka pásku: 8 mm – úzký profil pro snadnou integraci
  • Světelný tok: 1200 lm/m – silné a rovnoměrné osvětlení
  • Teplota chromatičnosti: 4100 K – neutrální bílá pro univerzální použití
  • Počet LED: 60 SMD čipů na metr (SMD2835) – vysoká hustota světelných bodů
  • Příkon: 12 W/m – úsporný provoz při vysoké svítivosti
  • Napětí: 12 V DC – bezpečné a snadno dostupné napájení
  • Stupeň krytí: IP20 – určen pro vnitřní použití
  • Dělitelný: ANO, po 5 cm – flexibilita při návrhu osvětlení
  • Životnost: až 30 000 hodin
  • Třída ochrany: III
  • Samolepicí páska na zadní straně – rychlá a jednoduchá montáž bez potřeby speciálního nářadí
Využití LED pásku Ecolite
  • Osvětlení kuchyňské linky a pracovních ploch
  • Podsvícení výloh, vitrín a nábytku
  • Nepřímé osvětlení stropních podhledů a dekoračních lišt
  • Modernizace interiéru bez zásadních stavebních úprav
Proč zvolit tento LED pásek?
Technické specifikace
  • Typ zdroje: LED SMD2835
  • Výkon: 12 W/m
  • Světelný tok: 1200 lm/m
  • Délka pásku: 25 m
  • Šířka pásku: 8 mm
  • Teplota chromatičnosti: 4100 K (bílá - neutrální)
  • Stupeň krytí: IP20 (vhodné pro interiéry)
  • Napětí: 12 V DC
  • Třída ochrany: III
  • Životnost: 30 000 h
  • Dělitelnost: po 5 cm segmentech
Montáž a doporučení
Tipy pro inspirativní využití
  • Kreativní podsvícení polic a vitrín
  • Moderní obvodové osvětlení stropů
  • Stínové osvětlení schodišť a chodeb
Dodejte svému interiéru moderní a funkční LED osvětlení s pásek Ecolite SMD2835!
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 25000 mm
Náhrada za : 100 W
Napětí / napájení : 12V DC
Počet LED na 1 metr : 60
Celkový příkon max. : 300 W
Šířka : 8 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 30000 lm
Teplota barvy : 4100 K
Tvar / motiv : LED pásek
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Určení : hlavní osvětlení
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : ECOLITE
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz