Ecolite hliníkový reflektor 120-200W 50° UGR 19 26000lm CCT IP65 HB33/UGR-200W
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců www.zarovky.cz/ecolite
Kód: HB33/UGR-200W EAN: 8590849540437 Značka: Ecolite
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : studená bílá / studená denní bílá / teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka závěsu : 1000 mm
Funkce : CCT / předvolba intenzity / UGR
Materiál : hliník / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 200 W
Průměr : 338 mm
Stupeň krytí : IP65
Světelný tok celkový : 26000 lm
Teplota barvy : 3000 K / 4000 K / 6500 K
Energetická třída : D
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 50 °
Výška : 178 mm
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 50000 h
Značka : ECOLITE
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz