Deko-Light flexibilní LED pásek 2835-84-230V-4000K-50m-PVC Extrusion 220-240V AC/50-60Hz 14,00 W/m 4000 K 1596 lm/m 50000 mm 840389
Může být u Vás 22. 5.
Kód: IMPR 840389 EAN: 4042943174048 Značka: DEKO-LIGHT
Popis produktu
Hlavní výhody LED pásku Deko-Light
  • Přímé napájení 230 V – snadná instalace bez nutnosti externího zdroje
  • Ochrana IP65 – odolnost proti prachu a stříkající vodě, vhodné pro venkovní i vnitřní použití
  • Flexibilní silikonové pouzdro – dlouhá životnost a snadná manipulace
  • Kompletní montážní sada v balení – obsahuje 100x klip, šroub a hmoždinku
  • Délka až 50 metrů v jednom kuse – bez viditelných přechodů světla
  • Neutrální bílé světlo – vhodné pro univerzální použití i pracovní prostory
Technické parametry
  • Příkon: 14 W/m
  • Světelný tok: 1596 lm/m
  • Barva světla: 4000 K (neutrální bílá)
  • Stupeň krytí: IP65 (pásek), IP44 (připojovací konektor)
  • Životnost: 30 000 h
  • Energetická třída: E
  • Minimální ohybový rádius: 150 mm
  • Šířka: 17 mm, výška: 13,2 mm
  • LED/m: 82 ks
  • Nestmívatelné (nelze regulovat intenzitu světla)
  • Barva pouzdra: bílá, materiál: měď & PVC
Vhodné použití
  • Osvětlení fasád, liniové nasvícení budov
  • Hotelové chodby a komerční prostory
  • Osvětlení prodejních regálů, vitrín, vstupních hal
  • Venkovní i vnitřní dekorativní aplikace
Trust badges & garance
  • Životnost: 30 000 h
  • Záruka: 5 let
  • Certifikace: CE
Nejčastější dotazy (FAQ)
  • Lze pásek zkracovat?
    Ano, pásek je možné zkracovat po segmentech o délce 166,7 mm podle vyznačených míst. Doporučujeme vždy dodržet návod výrobce.
  • Je LED pásek vhodný do vlhkého prostředí?
    Ano, díky krytí IP65 je pásek vhodný i do exteriéru nebo do míst se zvýšenou vlhkostí.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 50000 mm
Náhrada za : 100 W
Materiál : měď
Napětí / napájení : 220-240V
Počet LED na 1 metr : 84
Celkový příkon max. : 700 W
Počet sepnutí : 100000
Šířka : 17.2 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP65
Světelný tok celkový : 79800 lm
Teplota barvy : 4000 K
Energetická třída : F
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Určení : hlavní osvětlení
Výška : 13.2 mm
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : Deko-Light
Třída ochrany : II
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz