Deko-Light flexibilní LED pásek 2216-196-24V-3000-6500K-5m-Silikon 24V DC 40,00 W 3000-6500 K 3405 lm 5000 840349
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/deko-light
Kód: IMPR 840349 EAN: 4042943167255 Značka: DEKO-LIGHT
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Deko-Light flexibilní LED pásek 2216-196-24V – Profesionální a variabilní řešení osvětlení
Klíčové vlastnosti LED pásku
  • Vysoce kvalitní LED: Index podání barev CRI > 90 zajišťuje věrné podání barev v interiéru.
  • Dlouhá životnost:30 000 hodin provozu, 100 000 spínacích cyklů.
  • Stmívatelný: Možnost stmívání přes externí ovladač (není součástí balení).
  • Bezpečné napájení: Pracuje na 24V DC, bezpečné nízké napětí - ochranná třída III.
Technické parametry
  • Délka: 5 m
  • Šířka: 7,4 mm
  • Výška: 3,7 mm
  • Spotřeba: 12,5 W/m (max. 40 W/5 m)
  • Úhel svitu: 120°
  • Frekvence střihu: Segmenty po 71,4 mm
  • Minimální ohybový rádius: 50 mm
  • Energetická třída: G
  • Barva těla: Bílá, materiál: měď
Doporučení pro použití
Trust badges & garance
  • Životnost: 30 000 hodin
  • Certifikace: CE
  • Záruka: 5 let
  • Bezpečné napájení: Ochranná třída III (nízké napětí 24V DC)
  • IP65: Vysoká ochrana proti vodě a prachu
Často kladené otázky
  • Lze pásek zkracovat?
    Ano, pásek lze stříhat na vyznačených segmentech (každých 71,4 mm), což umožňuje optimální přizpůsobení požadované délce.
  • Je LED pásek vhodný do koupelny nebo venkovního prostředí?
Tip designéra:
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá / studená denní bílá / teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 5000 mm
Náhrada za : 75 W
Funkce : CCT
Hmotnost : 178 g
Napětí / napájení : 24V DC
Počet LED na 1 metr : 196
Celkový příkon max. : 62.5 W
Počet sepnutí : 100000
Šířka : 5 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP67
Světelný tok celkový : 5350 lm
Teplota barvy : 3000 K / 4000 K / 6500 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : LED pásek
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Určení : pracovní osvětlení
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : Deko-Light
Třída ochrany : III
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz