Kód: 1201C00A EAN: 8052993047960 Značka: Artemide
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Designový světelný prvek Artemide Alphabet of Light C, 22 W, 3000K
Kód / označení výrobce: 1201C00A
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Příkon: 22 W
  • Světelný tok: 1962 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 80
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník, opálový technopolymer
  • Délka: 650 mm
  • Výška: 950 mm
  • Montáž: na stěnu
  • Přímé/ nepřímé vyzařování
FAQ
  • Je možné tento světelný prvek kombinovat s dalšími písmeny Alphabet of Light?
    Ano, jednotlivé prvky lze libovolně kombinovat a vytvářet různé nápisy nebo grafické sestavy.
  • Je světlo vhodné jako hlavní osvětlení místnosti?
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 650 mm
Kolekce : Alphabet of light
Materiál : hliník / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Celkový příkon max. : 20 W
Styl : design / hotel, restaurace
Světelný tok celkový : 1296 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : neobvyklý
Typ zdroje : LED
Výška : 950 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : ARTEMIDE
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
FARO SAMBA závěsné svítidlo, černá/zelená, 7L
Může být u Vás 10. 6.
FARO TASA stropní svítidlo, tmavě šedá
Může být u Vás 10. 6.
LIMA H3 12V 55W PK22s PLATINUM LIMA box/2ks
Může být u Vás 19. 5.
NARVA LT 30W T8 OCEANIC CORAL
NARVA LT 30W T8 OCEANIC CORAL
Může být u Vás 19. 5.
OSRAM LEDriving Smart Canbus 2ks LEDSC06-2HB
Může být u Vás 20. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz