ACA Lighting závěsné svítidlo 3XGU10 mosaz kov 56X49XH150CM DA VINCI HM853P56BR
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: HM853P56BR EAN: 5208055059690 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Počet zdrojů: 3, Patice: GU10, Materiál: kov, Barva: mosaz / černá, Napětí: 230V AC, Světelný zdroj součástí: ne, Krytí: IP20, Kolekce: DA VINCI, Délka: 560 mm, Šířka: 490 mm, Výška: 1500 mm
Technické parametry
Barva : černá / mosaz
Délka : 560 mm
Kolekce : DA VINCI
Materiál : kov
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : GU10
Počet světelných zdrojů : 3
Celkový příkon max. : 150 W
Šířka : 490 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Tvar / motiv : válec / vícečetný
Výška : 1500 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : PAR16
Značka : ACA
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz