ACA Lighting venkovní závěsné svítidlo D250 PMM opálová bílá černý kabel a rozeta AC.18250KOPB
Může být u Vás 22. 5.
Záruka 24 měsíců
Kód: AC.18250KOPB Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Počet zdrojů: 1, Patice: E27, Materiál: akryl / hliník, Barva: černá/opálová, Napětí: 230V AC, Krytí: IP45
Technické parametry
Barva : černá
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 40 W
Průměr : 250 mm
Tvar / motiv : koule
Výška : 1250 mm
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz