ACA Lighting venkovní závěsné svítidlo D250 PMM čirá AC.18250KCL
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: AC.18250KCL EAN: 5208055080304 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Počet zdrojů: 1, Patice: E27, Materiál: akryl / hliník, Barva: černá/čirá, Napětí: 230V AC, Krytí: IP45
Technické parametry
Barva : černá
Materiál : akryl / hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 40 W
Průměr : 250 mm
Stupeň krytí : IP45
Styl : klasický
Tvar / motiv : koule
Výška : 1250 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : klasický
Značka : ACA
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz