Může být u Vás 28. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: X062019260 EAN: 5208055093830 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Vytvořte si kouzelnou atmosféru s ACA Lighting Vánoční závěsnou dekorací
Teplé bílé LED osvětlení
Stylový design pro každou příležitost
Praktické a jednoduché použití
Dodejte svému domovu vánoční kouzlo
Příkon: 0,06 W, Počet zdrojů: 20, Barva: černá/dřevo, Barva světla: teplá bílá, Napětí: 2xCR2032, Typ svítidla: LED, Krytí: IP20, Průměr: 260 mm
Technické parametry
Barva : černá / dřevo
Barva světla : teplá bílá
Napětí / napájení : baterie
Počet světelných zdrojů : 20
Celkový příkon max. : 0.06 W
Průměr : 260 mm
Stupeň krytí : IP20
Tvar / motiv : kruh
Typ zdroje : LED
Určení : vnitřní osvětlení
Zdroj světla součástí : ano
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz