Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: X087222316 EAN: 5208055076352 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Vytvořte kouzelnou atmosféru s ACA Lighting Vánoční venkovní dekorací
Elegantní design pro váš domov
Jednoduchá instalace a bezpečnost
Oživte své svátky s efektem FLASH
Proč zvolit ACA Lighting?
Naše vánoční dekorace nejenže vypadají skvěle, ale také jsou energeticky úsporné s příkonem pouze 12,3 W. Investujte do kvalitní dekorace, která potěší nejen vaše oko, ale také vaši peněženku.
Příkon: 12,3 W, Počet zdrojů: 72 LED, Barva světla: studená bílá, Napětí: 230V AC, Krytí: IP44, Délka přívodu: 1500 mm, Výška: 560 mm, Délka: 560 mm
Technické parametry
Barva světla : studená bílá
Délka : 560 mm
Délka přívodního kabelu : 1500 mm
Funkce : programy
Napájecí kabel součástí : ano
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 72
Celkový příkon max. : 12.3 W
Stupeň krytí : IP44
Tvar / motiv : hvězda
Typ zdroje : LED
Určení : venkovní osvětlení / vnitřní osvětlení
Výška : 560 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz