ACA Lighting sodíková výbojka 70W E70 E27 NAE70E27
Může být u Vás 28. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: NAE70E27 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 70 W, Patice: E27, Stmívatelné: ne, Barva světla: teplá bílá, Teplota barvy světla: 2000K, Úhel svícení: 360st.
Technické parametry
Barva baňky : matná
Barva světla : teplá bílá
Délka : 156 mm
Patice : E27
Celkový příkon max. : 70 W
Průměr : 70 mm
Teplota barvy : 2000 K
Energetická třída : F
Typ zdroje : sodíková výbojka
Úhel vyzařování : 360 °
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
LED2 6094000 MAG CABLE KIT 5,0,75, B černá/čirá
Může být u Vás 2. 6.
Energetický štítek
V Showroom
PAULMANN LED svíčka 5 W E14 2700K touch dim 287.38
Může být u Vás 25. 5.
F
Philips LED 3.5W 500mm S14D WW ND
Může být u Vás 15. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz