ACA Lighting sodíková výbojka 70W E27 integrovaný zapalovač E70 NAE70E27SACA
Může být u Vás 22. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: NAE70E27SACA EAN: 5208055082872 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 70 W, Patice: E27, Stmívatelné: ne, Barva světla: teplá bílá, Teplota barvy světla: 2000K, Úhel svícení: 360st., Napětí: 230V AC, Energetická třída: E
Technické parametry
Barva baňky : matná
Barva světla : teplá bílá
Délka : 156 mm
Patice : E27
Celkový příkon max. : 70 W
Průměr : 70 mm
Teplota barvy : 2000 K
Energetická třída : E
Typ zdroje : sodíková výbojka
Úhel vyzařování : 360 °
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
-21%