ACA Lighting R7s SMD LED 10W 118mm 1070Lm 4000K 360st. 230V AC Ra80 30.000h R7S10NWS
Skladem e-shop (2 ks)
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: R7S10NWS EAN: 5208055061150 Značka: ACA
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 10 W, Patice: R7s, Stmívatelné: ne, Barva světla: studená bílá, Teplota barvy světla: 4000K, Úhel svícení: 360st., Životnost: 30000 hod, Napětí: 230V AC, Energetická třída: E, Světelný tok: 1070 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80
Technické parametry
Barva baňky : čirá
Barva světla : studená bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 118 mm
Náhrada za : 80 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : R7s
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 18 mm
Světelný tok celkový : 1070 lm
Teplota barvy : 4000 K
Energetická třída : E
Tvar / motiv : lineární
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 360 °
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz