ACA Lighting Prim závěsné svítidlo KS182026P
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: KS182026P EAN: 5208055027767 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Počet zdrojů: 1, Materiál: kov, dřevo, Barva: barva dřeva, béžová, Napětí: 230V, Typ svítidla: závěsné, Patice: E27
Technické parametry
Barva : béžová / dřevo
Materiál : dřevo / kov
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 60 W
Styl : venkovský, rustikální
Tvar / motiv : kónický
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : klasický
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
C
BIG WHITE SLV DOWNLIGHT C 200 8/16/24W 940 IP54 1008624
Může být u Vás 19. 5.
BIG WHITE SLV PANEL P 1200/600 60 830 WB UGR19 ML DALI WH 1010120
Může být u Vás 19. 5.
GLOBO WISS 41744-48 Stropní svítidlo
Může být u Vás 28. 5.
Ideal Lux nástěnné svítidlo Piano ap 287300
Může být u Vás 26. 5.
Energetický štítek
MAYTONI Nástěnné svítidlo Combo 10W MOD214WL-L8W3K1
Může být u Vás 21. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz