ACA Lighting nástěnné svítidlo LED 16W 3000K 1040LM černý kov IP44 50X12X4CM PHOEBE PN11LEDW50BK
Může být u Vás 28. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: PN11LEDW50BK EAN: 5208055058976 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 16 W, Stmívatelné: ne, Materiál: kov / akryl, Barva: černá / bílá, Barva světla: 3000K, Napětí: 230V AC, Typ svítidla: LED, Světelný tok: 1040 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80, Krytí: IP44, Kolekce: PHOEBE, Délka: 500 mm, Výška: 120 mm, Šířka: 40 mm
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 500 mm
Kolekce : PHOEBE
Materiál : kov / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 16 W
Šířka : 40 mm
Stupeň krytí : IP44
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 1040 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : kulatý / podlouhlý
Typ zdroje : LED
Výška : 120 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
GLOBO NIRVANA 3400 žárovková světelná girlanda
Může být u Vás 27. 5.
G
LED2 11508211DT KLIP ON, WW DIM 11W 2700K stropní bílé
Může být u Vás 2. 6.
NBB CT 68 žár.tel. 48V 50mA T6,8 416039000
Může být u Vás 19. 5.
-45%
Akce
RENDL LISA závěsná sada červená 230V E27 42W R10622
Skladem e-shop (1 ks)
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz