ACA Lighting nástěnné svítidlo LED 15W 3000K 970lm AVENUE bílá IP20 7,5X8X80CM ZM16LEDW80WH
Může být u Vás 28. 5.
Záruka 24 měsíců
Kód: ZM16LEDW80WH EAN: 5208055082148 Značka: ACA
Popis produktu
Příkon: 15 W, Stmívatelné: ne, Materiál: kov, Barva: bílá, Barva světla: teplá bílá, Teplota barvy světla: 3000K, Napětí: 230V AC, Typ svítidla: LED, Energetická třída: F, Světelný tok: 970 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80, Krytí: IP20, Kolekce: AVENUE, Délka: 75 mm, Šířka: 80 mm, Výška: 800 mm
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 75 mm
Kolekce : Avenue
Materiál : kov
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 15 W
Šířka : 80 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : design / moderní
Světelný tok celkový : 970 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : podlouhlý
Typ zdroje : LED
Výška : 800 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : ACA
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz