ACA Lighting metalhalogenidová výbojka 70W HQI RX7S 3000K MH70RX7S30
Skladem e-shop (2 ks)
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: MH70RX7S30 EAN: 5208055016426 Značka: ACA
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 70 W, Patice: RX7s, Stmívatelné: ne, Barva světla: teplá bílá, Teplota barvy světla: 3000K, Úhel svícení: 360st.
Technické parametry
Barva baňky : čirá
Barva světla : teplá bílá
Délka : 120 mm
Patice : RX7s
Celkový příkon max. : 70 W
Průměr : 23 mm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Typ zdroje : halogenidová výbojka
Úhel vyzařování : 360 °
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz